Sıkca Sorulan Sorular

Sıhhi tesisat, şehir alt yapısı ve bina alt yapısını oluşturan kirli ve temiz su tesisatı ile ilgilenen meslek koludur.

Pis su tesisatı, kullanılan suların borular ve altyapı sistemi aracılığı ile arıtma tesislerine geri gönderilmesine yarar. Pis su tesisatlarının kanalizasyon borularına bağlanması zorunludur. Bu tesisatın bakımının ve döşenmesinin mutlaka işini iyi bilen bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde çevre ve insan sağlığını tehdit eden durumlar ortaya çıkabilir.

Eğer tesisatınızda su kaçağı varsa bunu şunlara dikkat ederek anlayabilirsiniz: Suyu kapattığınız halde su sayacınız çalışmaya devam ediyorsa, su faturanız çok yüksek geliyorsa ve alt katınıza su damlıyorsa tesisatlarınızda kaçak olabilir. Bizlere bu konuda ulaşırsanız sizin için su kaçağı tespiti yapabiliriz.

Firmamız su kaçağı tespiti sırasında son teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Herhangi bir yıkım döküm olmadan su kaçağını hızlı bir biçimde tespit edebilmekteyiz. Şayet kaçak varsa, sadece o noktayı lokal olarak kırıp onarım işlemlerini gerçekleştiririz.

Boruların patlamasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri ise tesisatın yanlış döşenmesi, boruların kalitesiz malzemelerden yapılması, ev tesisatının eski olması ve rutubettir.

Tıkanıklıklar genellikle, gider borularına yemek artıklarının gitmesinden ötürü yaşanmaktadır. Bunun dışında klozetlere kağıt peçete atmak gibi sebepler de tıkanıklıkların oluşmasında rol oynar.

Evet, yaptığımız her işlemde 1 yıl boyunca garantimiz vardır.

İletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.